У сільських хатах знайшли наркотиків майже на півмільйона
У двох мешканців с. Новий Корець Корецького району Рівненської області житомирська міліція вилучила запаси наркотичної сировини та засоби для виготовлення наркотиків. Вартість вилученого за цінами чорного ринку становить 400 тисяч гривень.

У вкрай занедбаний дім одного з підозрюваних у зберіганні наркотиків сільського мешканця житомирські міліціонери приїхали увечері. У заваленому всіляким мотлохом будинку правоохоронці швидко знайшли предмети, які вказували на діяльність господаря — медичні шприци, плитку, м`ясорубку, просочені ватні тампони. Під час обшуку на подвір`ї міліціонери знайшли оригінальну схованку, де господар зберігав наркотики. У двох пакетах виявилося близько одного кілограма подрібнених коробочок маку, розфасованих в 22 поліетиленові пакети, а також вісім півлітрових пляшок з рідиною, схожою на ацетильований опій.

За пічною заслінкою у хаті іншого жителя цього ж села правоохоронці знайшли таку ж наркосировину в двох поліетиленових пакетах та декілька медичних шприців з залишками наркотиків.

— За цінами чорного ринку вартість вилучених наркотичних засобів становить близько 400 тисяч гривень, — каже начальник ВБНОН УВС України в Житомирській області Андрій Струпінський. — Усе вилучене направлено на експертне дослідження. Обидва жителі Рівненської області перебувають на обліку як наркозалежні.

 

 

 

 

http://korets.io.uaОбновлен 13 янв 2014. Создан 03 мая 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Яндекс.Метрика